مجله اینترنتی

برندگان مسابقه عکاسی جزایر قناری مشخص شدند

مناظر طبیعی جزایر قناری شگفت‌انگیز هستند و می‌توانند توجه هر فردی را به خود جلب کنند. عکاسانی از سراسر جهان در مسابقه عکاسی جزایر قناری شرکت کرده‌اند تا بتوانند مناظر طبیعی سراسر جهان و خصوصاً جزایر قناری را از دریچه دوربین ثبت کنند. حالا برندگان این مسابقه عکاسی مشخص شده‌اند.

همان‌طور که گفته شد، در این مسابقه عکاسان نه‌تنها از جزایر قناری، بلکه از سایر مناظر طبیعی جهان می‌توانند عکاسی کنند، ولی عکاسی از این جزایر، یکی از بخش‌های اصلی است که عکاسان می‌توانند عکس‌های خود را در مسابقه شرکت دهند.

مسابقه عکاسی جزایر قناری و نتایج آن

مسابقه تحت عنوان Canarian Photo Awards درواقع قدمت زیادی ندارد و با توجه به اینکه یکی از بخش‌های اصلی آن، عکاسی از مناظر طبیعی جزایر قناری است، ظاهراً بیشتر با هدف تبلیغ مناظر طبیعی این منطقه راه‌اندازی شده. شرکت‌کنندگان در این مسابقه می‌توانند در پنج گروه کلی عکس‌های خود را ارسال کنند که شامل عکاسی با پهپاد، عکاسی از مناظر طبیعی سراسر جهان، عکاسی از حیات‌وحش، عکاسی در شب و درنهایت عکاسی از جزایر قناری می‌شود. در‌واقع عکاسی از جزایر قناری به‌عنوان یکی از دسته‌های اصلی این مسابقه در نظر گرفته شده است.

«سانتیاگو لئوناردو رودریگز» موفق شد با عکاسی از فوران آتشفشان، جایزه اول مسابقه عکاسی را از آن خود کند. این عکس با عنوان La Hoz y el Martillo  (داس و چکش)، جایزه ۴۰۰۰ یورویی (۴۳۰۰ دلار آمریکا) را برای رودریگز به ارمغان آورد.

در این مسابقه عکس‌های دیگری نیز توانستند از بین بقیه آن‌ها به‌صورت شاخص مورد‌توجه قرار گیرند. تصاویری دیدنی در بین عکس‌های گرفته‌شده دیده می‌شوند که بسیار جذاب هستند و می‌توانند جهان زیبای اطراف ما را به نمایش بگذارند.

در ادامه برخی از تصاویر نفس‌گیر و برتر این مسابقه منتشر شده است که توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *