مجله اینترنتی

این کارخانه‌ فیلیپینی حیوانات خانگی را شبیه‌سازی می‌کند [تماشا کنید]

یک کارخانه ساخت اسباب بازی در فیلیپین، به افرادی که حیوانات خانگی خود را از دست داده‌اند، خدمات جالب و جدیدی ارائه می‌کند. در این کارخانه، حیوانات خانگی به شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای و طبیعی طراحی می‌شوند تا صاحبان آن‌ها یک بار دیگر امکان ارتباط و دیدار با گربه و سگ‌های خود را داشته باشند.

کارمندان این کارخانه برای طراحی عروسک حیوانات خانگی از تکه‌های پارچه و قطعات خاصی استفاده می‌کنند. همچنین ساخت هر اسباب بازی منحصر‌به‌فرد حدود یک ماه طول می‌کشد و سپس مستقیما به درب منزل مشتریان ارسال می‌شود. مدیر کل این کارخانه فیلیپینی که «دیوید جیمز» نام دارد، توضیح می‌دهد:

«در این سرویس ما از حیوانات خانگی مورد علاقه شما عکس می‌گیریم و سپس آن‌ها را به همسان‌های مخملی تبدیل می‌کنیم که بسیار واقعی به نظر می‌رسند.»

ساخت نمونه‌ کاملا مشابه حیوانات خانگی مشتریان

با این وجود، هر فردی می‌تواند در صورت نیاز، جایگزین بسیار طبیعی حیوان خانگی خود را داشته باشد.

مدیر کارخانه در ادامه می‌گوید:

«یکی از بزرگ‌ترین لذت‌هایی که در حین کار به من دست می‌دهد، گوش دادن به داستان‌های مشتریان است. و البته، لحظه‌ای ما حیوانات خانگی مورد علاقه آن‌ها را به زندگی برمی‌گردانیم. من نیز قبلا یک حیوان خانگی در این واحد داشتم که متاسفانه مجبور شدیم آن را واگذار کنیم. سپس این ایده را به همکارانم پیشنهاد کردم که چرا سعی نمی‌کنیم تا نسخه مشابهی از آن را تولید کنیم؟»

اولین بار در سال 2018 چنین سرویس ساخت شبیه‌سازی راه‌اندازی شد و علاوه بر فیلیپین در سراسر جهان نیز بسیار محبوب است.

در همین حال، سال گذشته یک استارتاپ با نام ClassicDoge در خبر تقریبا مشابهی اعلام کرده بود که در حال توسعه فناوری جدیدی است تا کاربران بتوانند حیو‌انات خانگی خود را از دنیایی واقعی به متاورس منتقل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *